20%
پیشنهاد شگفت انگیز فرصت باقی مانده

ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل Cisco GLC-SX-MM

شناسه محصول: 1010060009 دسته: ,

ویژگی های محصول

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 550m

تومان ۲۱۱,۰۰۰

موجود در انبار

مقایسه
آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری GLC-SX-MM طراحی شده توسط شرکت سیسکو Cisco می باشد که برای ارسال و دریافت دیتا به صورت مالتی مود Multi-mode استفاده می شود، خوبی این ماژول این است که در هر زمانی می توانید به روتر یا سوئیچ متصل کنید و احتیاج به خاموش کردن در هنگام اتصال به دستگاه نمی باشدهم چنین داده ها را می تواند تا حداقل 220 متر و حداکثر 1 کیلومتر ارسال نماید از ویژگی های بارز این ماژول این است که دارای طول موج 850 نانومتری می باشد.

برچسب:
مشخصات کلی
سایر مشخصات
برند

Cisco

مدل محصول

GLC-SX-MM

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

550m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

no

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

گارانتی

گارانتی یک ساله شرکتی

وزن 74 g
نظرات کاربران

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری Multi-mode سیسکو مدل Cisco GLC-SX-MM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی